Цитата дня

ИГОРЬ ЦЫГАНЫК

"Профутбол" не идет в отпуск. Будем работать до декабря каждую неделю. Пока такие планы. Как будет развиваться дальше – увидим

Главная / Новости / Лига Чемпионов / Маркевич мав не те на увазі
01.09.2010, 17:48

Колишній тренер української футбольної збірної Мирон Маркевич публічно спростував свої заяви в інтерв'ю Бі-Бі-Сі, де він сказав, що не бачить майбутнього в збірної України.

Пан Маркевич твердить, що мав на увазі своє власне майбутнє у збірній, а не саму збірну. Під час інтерв'ю кореспондент Бі-Бі-Сі перепитав його, що саме він має на увазі, і тренер відповів: "Я вам кажу як воно є – я не бачу майбутнього взагалі у збірної України".

Мирон Маркевич твердить, що говорив про себе, а не про футболістівю

У своєму блозі Мирон Маркевич пише: "Ніяк не можу знайти того кореспондента".

Інтерв'ю з паном Маркевичем брав ведучий вечірньої програми Бі-Бі-Сі "Добрий вечір з Лондона" Фідель Павленко. Він записав інтерв'ю для програми, яка вийшла в ефір у понеділок, 23 серпня.

Офіційних звернень від пана Маркевича зі скаргами на інтерв'ю на адресу Бі-Бі-Сі не надходило.

Одразу після відставки Мирон Маркевич, головний тренер збірної України з футболу, в офіційній заяві для преси сказав, що причиною його рішення про добровільну відставку стала дискримінація і несправедливі, на його думку, санкції Федерації Футболу України щодо футбольного клубу Металіст.

 
Джерело: ua-football.com
Добавить комментарий
от имени