Цитата дня

ЙОЖЕФ САБО

Мораес не будет играть в "Шахтере", будет сидеть на скамейке или играть за дубль

Главная / Блоги / "Олимпик" - ПАОК Онлайн
27.07.2017, 19:28

Смотрим старт в еврокубках "Олимпика". Шансов на проход дальше маловато, но хочется, чтобы хотя бы в украинскую рейтинговую копилку что-то добавилось. Одна победа в двух матчах с крепким греческим клубом - это хороший результат. Проход в следующий раунд - это будет приятная сенсация. 

"Олимпик" - ПАОК 1-1

"Олимпик": 1. Махарадзе, 2. Лукьянчук, 4. Кравченко А., 44. Цымбалюк, 11. Моха(Мигунов 64), 15. Шабанов, 23. Немчанинов, 45. Хомутов(Михалев 69), 90. Богданов, 17. Шестаков, 22. Беленький(Сондей 78)

ПАОК: 1. Рей, 3. Лео Матос, 4. Леовац, 15. Креспо Х., 43. Варела Ф., 16. Цимирот, 28. Шахов(Бисесвар 55), 29. Мак(Пелкас 81), 87. Каньяс, 9. Прийович, 10. Кампуш(Педро Энрике 55)

Комментарии (74)
Подивився цього Філіпа, щось таке.
По першому тайму "Олімпіка" з ПАОКом зрозуміло, чому здалеку били. Окрім Мохи, в атаці дончан самі тільки дєрєвяхі, що ні мяч обробити, ні швидко пас віддати, про фінти вже не кажу. Ну, й Богданов з потужним тандерболтом, чого б не використовувати. До того ж, втрати не такі болючі, якщо здалеку жахнеш, а "Олімпік" дуже намагався не пропустити, бо тоді доведеться не просто атакувати, а ще й в гостях, чого нинішня атака клубу не вміє. "Олександрію" саме на контрах розірвали.
"Олімпік" має бути задоволеним нічиєю, небезпечніших моментів, 2-3 100-відсоткових саме у ПАОК.
пишуть, ща партнери путіна ведуть себе не дипломатично. Ну, міг би собі дипломатів якихось завести.
analiteg_androidпишуть, ща партнери путіна ведуть себе не дипломатично. Ну, міг би собі дипломатів якихось завести.
саме дивне ,що усє раби скрєпниє негодують и ворогами піндосів вважають ,а володька через слово - партнери , та навіть союзники ...
гру престолів хто дивився?
analiteg_androidгру престолів хто дивився?
Всі готуються до гри ДК.
молодці. Давно треба було відвадити відвадиків таким мовним чином. )
Щойно приїхав с Поляндії. Обновив нарешті свій біометричний. Дивився гру наших на ресепшені в хостелі. Яка тонка грань між "ганьбою" (2-1) і "молодці" (3-1). Ярмола з Гармашем незважаючи на "майстера Фікса" тягнуть команду за вуха уперед
Пишуть, що Зінченко переходить в Наполі.
)))))) Я просто ржу с клоунов)))) "відвадити відвадиків таким мовним чином"
UnToxin, да мне вообще поуй, на каком языке вы тут общаеетесь. Можете писать хоть на еврейском, хоть на китайском - мне то какое дело?
Если я сюда захочу зайти и с вами, дятлами, поразвлечься, то мне никто и ничто не помешает этого сделать.
А если у вас с мозгами переклин, то это не ко мне. Здесь вам лучше сразу на Фрунзе 103... или как там сейчас эта улица называется?))
В общем, детсадовцы, продолжайте развлекаться с мовами Бабка ежка(летучий корабль) картинка смайлик , а когда надоест - скАжите. У меня же есть занятия и поважнее Иван васильевич меняет профессию (иван грозный, он же ива... картинка смайлик
)))) Я сейчас вспомнил одного кадра с мании. Вот он классно по-украински писал. Такие перлы выдавал - загледенье))) Но его постоянно там банили(( А здесь, кроме одуванчика, никто по-украински нормально писать не умеет. Так что, пацанва, не можете с*** - не мучайте ж***
Бггггггггг)))Бум-бум, цi дурники з мене почали брати приклад)) Це я почав тут писати на соловьiнi мовi, а вони як попуги повторяють))))))
Бум-бум, а давай ми с тобою тут будемо писати на мовi Лiмпопо. Наша краiна зараз дуже схожа на ту державу) I цi дурники почнут тут писати теж на мовi Лiмпопо.
valijan
analiteg_androidпишуть, ща партнери путіна ведуть себе не дипломатично. Ну, міг би собі дипломатів якихось завести.
саме дивне ,що усє раби скрєпниє негодують и ворогами піндосів вважають ,а володька через слово - партнери , та навіть союзники ...
Вислав Вова 700 чоловiк з Росii. А також забрав у них дипломатичнi дачi. Добра справа для партнерiв.
БоярБггггггггг)))Бум-бум, цi дурники з мене почали брати приклад)) Це я почав тут писати на соловьiнi мовi, а вони як попуги повторяють))))))
)) Я бы это назвал стадным инстинктом
Бум-бум
БоярБггггггггг)))Бум-бум, цi дурники з мене почали брати приклад)) Це я почав тут писати на соловьiнi мовi, а вони як попуги повторяють))))))
)) Я бы это назвал стадным инстинктом
Так i е. Вони i на МайданI скакали як стадо баранiв)
analiteg_androidгру престолів хто дивився?
А ти вже Колобка подивився? Дивись тепер кiно про Червону Капелюшку. Це десь твiй рiвень.
Зачепило це ватних нелюдів, добре )
"Сталь" на п'ятій доданій хвилині пропустила другий м'яч та програла.
Чому б не дати відпочити Мбокані і випустити в старті Бєсєдіна.
Tom Joad, Нападник Динамо Артем Бесєдін через вірусну інфекцію пропустить майбутній матч прем'єр-ліги проти Карпат. Не факт, що Хацкевич поставив би здоровим до основи, але що є то є.
Tom JoadЧому б не дати відпочити Мбокані і випустити в старті Бєсєдіна.
Думаю, что он только первый тайм сыграет. Ну, может быть и чут-чуть во втом
d.homerЗачепило це ватних нелюдів, добре )
Так я ж тебе у же сказал, нелюдь, что мне абсолютно похер, на каком языке ты здесь пишешь - это твоё сугубо личное дело.
d.homer Нападник Динамо Артем Бесєдін через вірусну інфекцію пропустить майбутній матч прем'єр-ліги проти Карпат. Не факт, що Хацкевич поставив би здоровим до основи, але що є то є.
не знав, шо Бєсєдін нездужає.
Добавить комментарий
от имени