Главная / Блоги / УПЛ. "Динамо" Киев - "Верес" Онлайн
21.11.2022, 16:48

Смотрим очередной матч "Динамо" в чемпионате УПЛ. Киевляне набрали неплохой ход, в последних пяти матчах у них была всего одна ничья, и этот результат позволил им стать реальными претендентами на путевку в Лигу Европы. "Верес" также посматривает на зону еврокубков и просто так очки отдавать не собирается.

"Динамо" - "Верес" 1-0

"Динамо": 1.Бущан, 24.Тымчик (20.Караваев, 65), 4.Попов, 25.Забарный, 44.Дубинчак, 5.Сидорчук (К), 8.Шепелев (18.Андриевский, 46), 15.Цыганков, 29.Буяльский, 22.Лонвейк (19.Гармаш, 46), 11.Ванат (41.Беседин, 65).

"Верес": 47.Когут (К), 2.Гагун, 33.Мирошник, 3.Вовченко, 42.Е.Пасич, 10.Кльоц (95.Курко, 85), 29.Кучеров, 11.Дахновский (71.С.Шестаков, 80), 15.Лебеденко, 77.В.Шарай, 89.Гайдучик (7.Сергийчук, 75).

Комментарии (4)
А где обзор на ЧМ? А куда ,вообще, все подевались? Где android, куда делся бухгалтер и иже?
Я вчера узнал, что он вообще начинается вечером. Нет интереса особого
Вчора всі матчі сподобались. Катар - Еквадор нудьга. Сам Еквадор типовий південноамериканський середняк - фізика, гра від оборони, жорсткість на межі з грубістю, так ще й Катар десь на рівні того ж Вересу. Еквадорці зробили результат у першому таймі, другий просто катали м'яча.

Ще прикол - до першого тайму додають 4-5 хвилин, до другого - 8-10. Англія - Іран, перший тайм тривав 14 хвилин через тривалу допомогу травмованому кіперу іранців, у другому додали 10 хвилин за рахунку 6:1. Суддям дали негласну вказівку по максимуму компенсувати згаяний час. Як на мене, ідіотизм - трансляції тривають не менше 2 годин, футболісти додатково втомлюються і це при щільному календарі ЧС. Краще б зробили чистий ігровий час 30-35 хвилин із суддями-хронометристами, які б зупиняли відлік часу при кожній зупинці, як у баскетболі та футзалі.
*перший тайм тривав 14 хвилин - додали 14 хвилин.