Цитата дня

ЮРИЙ МАКСИМОВ

Недавно купил щенка и его тренирую. Немецкий язык я знаю. А еще знаю три других языка – заливной, говяжий и свиной. А вообще очень досадно, что "Днепр-1" исчезает

Главная / Блоги / "Динамо" Киев - "Скендербеу" Онлайн "Заря" - "Эстерсунд"
14.09.2017, 19:51

Смотрим стартовые матчи наших команд в групповом турнире Лиги Европы. И "Динамо", и особенно "Заря", обязаны побеждать. Возможная осечка киевлян точно не будет роковой. В группе есть на ком возместить потери. А вот у луганчан сегодня самый слабый соперник. Если не его, то кого же?

"Динамо" - "Скендербеу" 3-1

"Динамо": 35.Коваль, 15.Цыганков(Морозюк 70), 16.Сидорчук (К), 19.Гармаш(Мораес 46), 23.Пиварич, 24.Вида, 25.Гонсалес(Гусев 82), 29.Буяльский, 34.Хачериди, 44.Кадар, 70.Мбокани

"Скендербеу": 1.Шехи (К), 3.Мици, 5.Яшаница(Алити 68), 17.Музака, 19.Османи(Гавазай 60), 22.Дита, 32.Вангели, 33.Радаш, 78.Аденийи(Сахити 76), 88.Лиляй, 90.Сове

"Заря" - "Эстерсунд" 0-2

"Заря": 16. Лунин, 2. Сухоцкий, 3. Сваток, 5. Гордиенко, 44. Чечер, 24. Гречишкин(Харатин 53), 28. Громов, 18. Андриевский(Любенович 73), 20. Караваев, 19. Лунев(Кабаев 84), 95. Фрейтас

"Эстерсунд":  1. Кейта Али, 2. Петтерссон Т., 4. Папаяннопулос, 24. Мукийби(Соми 67), 8. Хопкатт(Менсах 57), 10. Айеш, 12. Сема, 17. Эдвардс К., 21. Баширу, 22. Нури Брва(Геро 80), 93. Годдос

Комментарии (75)
Tom JoadДумаю, забити в упор в першому таймі Віді завадила "расхлябаность", а забити Сидорчуку раз в рік дальнім допоміг "настрой" і "пєндаль" від Лужного.
до речі , коментатор сказав , що Сидорчук полюбляє такі забивати. Може і полюбляє ,та я таких не дуже багато пам'ятаю )
valijan, повністю згоден по Шепелєву і Буяльскому. Шепелєв в атаці доволі непоганий, він постійно робить гострі передачі. В нього за приблизно 1200 хвилин зіграних в кар'єрів УПЛ уже 5 асистів. Доволі непогано, як для опорного та ще й в 20 років)

DJx3390XkAEy0al.jpg (1024×538)

Єсссссс....!

серби натягли Рашку та вже у фіналі Євробаскету-2017 зустрінуться зі Словенією. Отакі лідері баскетболу зараз у Європі
такий бокс навіть я подивлюсь.
https://ua.tribuna.com/tribuna/blogs/shahteronline/1406992.html
Будущие "буратины":)
http://dynamo.kiev.ua/blog/282918-podkat-na-ubijstvo ацкій ад такі відео.
analiteg_androidhttp://dynamo.kiev.ua/blog/282918-podkat-na-ubijstvo ацкій ад такі відео.
Важко дідусеві з новими технологіями.
крістал пєлєс- це дніще. Що вони роблять в АПЛ не розумію.
analiteg_androidкрістал пєлєс- це дніще. Що вони роблять в АПЛ не розумію.
Дивись Кротоне - Інтер)
В ЛаЛиге назревает сенсация.
А Ливер соблюдает прошлогодние традиции.
VeintВ ЛаЛиге назревает сенсация.
Китайский джокер всё испортил.
Лівер вічні лузери як і збірна Англії.
Лейпциг знов забиває. Молодці.
Я думав, що Лейпциг в цьому сезоні здуються, але вони досить добре виглядають.
Очікуваний багатьма суддівський нонсенс. Це ще не найгірший результат для Головкіна.
Ось що Бєлєнькій писав перед поєдинком:
"Не сомневаюсь, что сам Геннадий Головкин это прекрасно понимает, а вот многие его почитатели – не обязательно. Итак, победу по очкам ему не отдадут, если только он не перевернет Альвареса раза три, а сам на настил ринга ни разу не отправится.
В отсутствии Флойда Мэйвезера Альварес – самый кассовый боец на современном ринге, очень далеко опережающий в этом компоненте всех остальных. Поэтому судьи будут его, что называется, поддерживать. Не из мексиканского или американского патриотизма. Если бы такие деньги можно было заработать на Головкине, они бы поддерживали его, а если бы на каком-нибудь готтентоте, все сразу стали бы готтентотами. Деньги не пахнут ничем, в том числе и родиной."
Tom JoadОчікуваний багатьма суддівський нонсенс. Це ще не найгірший результат для Головкіна.
http://www.sovsport.ru/gazeta/article-item/1004674
Бєлєнькій"Судья Аделаида Берд поставила 118-110 в пользу Альвареса, то есть отдала Головкину только два (пишу еще раз – ДВА) раунда. Честно говоря, я думал, что это та же самая дама, которая дала Альваресу ничью в бою с Мейуэзером. Оказалось, другая. Ну, любят женщины Альвареса, которому нам остается только завидовать, а Аделаида Берд любит его вообще, как генерал Поклонская Николая II. Видимо, скоро будет всюду ходить с его портретом."
До речі, добре пам'ятаю, що ця Аделаїда Бьорд була однією з суддів, коли Лома боксував с Уолтерсом. Тоді перед поєдинком Арум і команда Лома писали скаргу, робили все, що могли, щоб Бьорд замінили і все таке (безуспішно). У неї довга історія одіозних рішень. Але Василь декласував Уолтерса тоді і той сам знявся по ходу бою. Так що це не зіграло някої ролі.
Бєлєнькій так каже, шо ніби це був домінуючий перфоманс Головкіна і його пограбували. Не зовсім з цим згоден. Так, Генадій, як на мене, виграв (7 із 12 раундів на мої очі). Але це був доволі рівний поєдинок, де цілий ряд раундів можна було віддати в будь-яку сторону. І загальна нічия це результат, який не виходить за межі розумного. Якби ця Аделаїда, наприклад, присудила 115-113 на користь Канело, то це в принципі ок. Можна прийняти.
Інща справа, що коли бачиш одіозне 118-110, то хочеш не хочеш, а виникають обгрунтовані підозри.
Жаль, что Боруссия и Динамо играют сегодня практически в одно време((
Пока игра в Киеве не началась, смотрим Боруссию. Буратино в старте
Ассист Ярмолы
Добавить комментарий
от имени